Wyślij wiadomość

Shenzhen Lean Kiosk Systems Co., Ltd. jesmine@lien.cn 00-86-17796361726

Shenzhen Lean Kiosk Systems Co., Ltd. profil firmy
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About Shenzhen ShuiQi wspólne badania i rozwój logistyki parku system faktur samopomocy

Shenzhen ShuiQi wspólne badania i rozwój logistyki parku system faktur samopomocy

2016-09-01
Latest company news about Shenzhen ShuiQi wspólne badania i rozwój logistyki parku system faktur samopomocy
Reporter 30 sierpnia, rozumie z shenzhen buji national tax, wspólnego oddziału shenzhen z sinotrans logistics co., LTD. (zwany dalej sinotrans) w wydanym przez krajowy park logistyczny samopomocy fakturuje pierwszy system terminali, od września 2015 r. w dziale badań i rozwoju, rozpoczętym w lutym 2016 r., oddanym do użytku w parku logistycznym sinotrans pinghu, sumaryczna faktura większa niż 20000, 18000 do automatycznego naliczania opłat, poprzez samoobsługowe rozliczenie projektu maszynowego dochodów podatkowych prawie 900000 juanów. Zwłaszcza od czasu wprowadzenia płatności przez stronę trzecią, zapłacić koszt drukowania faktur, zajmuje to tylko 1 minutę, naprawdę osiągnąć „każdą minutę” wystawienia faktury.


Całkowicie zamknięty w dozorze celnym logistycznego parku biznesowego samopomocy zapłacić koszt plus terminal sporządzić fakturę, jest park logistyczny w shenzhen buji podatek krajowy zgodnie z rzeczywistym zapotrzebowaniem przedsiębiorstwa, współpraca ShuiQi z nowym podatkiem „Internet + podatek” usługa. W parku logistycznym, aby zrealizować samopomocowy koszt wysyłki i fakturę maszynową, w krajowym parku logistycznym tryb zarządzania podatkami jest nadal w fazie inicjatywy. Przed uruchomieniem systemu on-line, przyszedł do sinotrans pinghu logistics park, aby obsłużyć działalność polegającą na przemieszczaniu się w poprzek potrzeb klienta w obszarze zbiornika i płatności gotówkowej, związanych z tym formalnościach podatkowych, konieczności ponoszenia dużych kosztów przez pracowników i czas. Firma Sinotrans w tej sprawie do właściwego krajowego urzędu podatkowego buji przedstawiła rozwiązanie, o które może się ubiegać, z niecierpliwością oczekując w drodze samopomocy systemu płatności za dodanie maszyny do faktury, rozwiązując ten trudny problem.


Obowiązek Buji przywiązuje do tego dużą wagę, aby wysłać do parku wiele razy z badaniami komunikacji w przedsiębiorstwie, śmiałym zastosowaniem myślenia „Internet + podatek”, poprzez ustawienie zdalnego sterowania siecią w obszarze zbiornika terminali samoobsługowych, klucz do zrealizować rozwiązanie samopomocy płatniczej, rozliczeniowej, pozyskiwania informacji. Pod wsparciem wyższych władz, buji duty, a następnie pomaga przedsiębiorstwu w rozwiązaniu aplikacji i ogólnej maszyny do drukowania faktur i związanych z nimi wskazówek dotyczących procesu, firma sinotrans zgodnie z żądaniem powierzenia osobie trzeciej opracowania oprogramowania i sprzętu do samoobsługowego terminalu sprzęt. We współpracy obu stron we wrześniu 2015 r. Uruchomiono system samoobsługowego terminalu udanego projektu, aw lutym 2016 r. Oficjalnie wykorzystano online.

Wydarzenia
Kontakty
Kontakty: Mrs. Jesmine Zhu
Faks: 86-0755-26510703
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas