Wyślij wiadomość

Shenzhen Lean Kiosk Systems Co., Ltd. jesmine@lien.cn 00-86-17796361726

Shenzhen Lean Kiosk Systems Co., Ltd. profil firmy
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About Przerwij bilet w trend Sprzedaż samoobsługowa, aby odebrać automat biletowy do teatru

Przerwij bilet w trend Sprzedaż samoobsługowa, aby odebrać automat biletowy do teatru

2016-11-14
Latest company news about Przerwij bilet w trend Sprzedaż samoobsługowa, aby odebrać automat biletowy do teatru
Teraz, skorzystaj z wygody podróży pociągiem szybkiej kolei, popularność opinii publicznej może kupić bilety kolejowe w Internecie, samoobsługowe odebrać bilety na stacji, samoobsługowe odprawa, ale w wielu otwartych miastach metra obywatele mogą również samodzielnie zasilać bilety doładowujące, odprawę samoobsługową na stacji i poza nią, cały proces mający na celu osiągnięcie „bezobsługowości” znacznie zmniejsza koszty operacyjne. Wyobraź sobie, że ten scenariusz miał miejsce w całym procesie kina, jaki jest widok?

Jeśli kino może skonfigurować system, bez względu na to, w którym sklepie internetowym kupisz bilety do kina, możesz być w ujednoliconej samoobsługi, zebrać bilety na terminalu, aby odebrać bilety do teatru. sprzedane automaty biletowe mogą również korzystać z KART bankowych, WeChat, płacić skarb do wyboru, wystawiać bilety, mieć kłopoty z czekaniem w kolejce w kinie, czy to nie jest bardzo fajna, bardzo wygodna rzecz? Scenariusz, który rzeczywiście jest w zasięgu wzroku, statyw samopomocowy kino sprzedaż biletów i przyjmowanie systemu może realizować te funkcje dla Ciebie, scena teatralna nie potrzebuje dziesiątek elementów sterujących, tylko kilka osób, wszystko sprawia, że ​​kina sprzedają system automatów biletowych, aby uzupełnić bufet.

Miej KIOSK LIEN, sprzedaż biletów do kina informacyjnego i system przyjmowania zgłoszeń, nie musimy kupować ani brać biletu i iść z wyprzedzeniem do linii kinowej, o ile teatr samopomocy sprzedaje system automatów biletowych, może osiągnąć. Samotna sprzedaż biletów do kina informacyjnego i doskonalenie systemu oraz wdrożenie humanizowanej koncepcji projektu, nie proporcjonalnie do wielkości, aby w pełni uwzględnić proporcje kształtu ciała, zakres i sprzyjać układaniu czynników zewnętrznych, takich jak kina kina terminale samoobsługowe o ogólnym wyglądzie, szacunek taki jak kolokacja kolorów ma również na celu dostosowanie się do standardu estetycznego, zasada charakterystyki psychologicznej odbiorców, takich jak warunki do projektowania. Dlatego też terminal samoobsługowy był nie tylko może dodać piękną, piękną linię scenerii do kina, ustawić dobry wizerunek marki i sprzyjać teatrom w celu poprawy podstawowej konkurencyjności kina.

Wraz z wydaniem, spektakularny rynek kina filmowego i gwałtowny wzrost frekwencji również znacznie się poprawiły, korzystanie z samopomocy w kinie gromadzenie biletów, sprzedaż biletów i zwiększanie systemu wraz ze wzrostem wygody, jednocześnie poprawiając wrażenia może również obniżyć koszty pracy, aby promować dalszy rozwój przemysłu i rynku.

Wydarzenia
Kontakty
Kontakty: Mrs. Jesmine Zhu
Faks: 86-0755-26510703
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas